Obserwatorzy

poniedziałek, 27 czerwca 2011

22. Urlop, urlop i po urlopie...

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wróciliśmy już z Karwii. Polecam miejscowość, bo i  blisko morza, i zejście na plażę ładne, i jakoś tak spokojnie...Trochę "porobótkowałam" - zrobiłam sobie dwie broszki (w przygotowaniu są już następne :)). Jak na pierwsze - uważam,  że są w porządku.Mam tylko dylemat, ile warstw powinny mieć... i jaka jest najlepsza wielkość.. Powstała też zakładka dla koleżanki mojego - już drugoklasisty - Synka.  Wzór kota od Agaty. Jest to wersja jak widać mocno autorska :). Koniec roku też za nami, ale zdjęć nie pokażę, ponieważ nie mam... Jakoś tak wszystko szybko się działo, zakończenie po części  oficjalnej odbyło się w świetlicy, że jakoś wypadło mi z głowy (zabrakło dla nas wolnej klasy - bez komentarza).

Nie mam na razie więcej zdjęć, ale to nie wszystko, co powstało na urlopie. Są dwa koty w kubkach, dwie kolejne myszy (ale bez konturów, więc wyglądają dziwnie), bawełniany sweterek dla Młodej, ale to następnym razem.

Dodatkowo jeszcze trochę popracowaliśmy na strychu. Może do końca lipca skończymy na tyle, że będzie można się przeprowadzić i zacząć szukać ekipy na remont  piętra...

6 komentarzy:

 1. Wszystko, co dobre zawsze tak szybko się kończy!Widzę ,że nie próżnowałaś, a dzieci na pewno, co widać na zdjęciu!Broszki taki piękny kolor lazurowego nieba mają,a na zakładce jakiegoś psotnika wyhaftowałaś!

  OdpowiedzUsuń
 2. W pięknych barwach masz broszki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śłiczne kwiatki, piękne kolorki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ...ale tu u Ciebie fajnie - prawdziwy "mamuśkowy" blog :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracowity miałaś ten urlop. Tyyyyle zrobić? Szok. Czekam na fotki pozostałych hafcików.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń