Obserwatorzy

wtorek, 9 kwietnia 2013

104. W kwestii porządkowej - czy to już było?

Chyba nie pokazywałam kilku rzeczy, które zrobiłam tej zimy....
Przerobiłam szary otulacz z mirelli (ten z posta 86 ). Wzór patentowy?, angielski?...                            


Z 1 motka włóczki elian clasic  powstał taki szyjogrzej. Bardzo go lubię i noszę najczęściej.
Zdjęcie z  internetu

Ponieważ od dawna "chodziły za mną warkocze" to z  dwóch motków fioletowego atlasa powstał taki otulacz. Najlepiej nadaje się na 10 stopniowe mrozy, więc nie jest zbyt często używany.
Było jeszcze wiele bardziej lub mniej zaawansowanych prac, ale nie doczekały się zdjęć - poszły do sprucia, a włóczka czeka na nowe pomysły.

***

A teraz ciąg dalszy odkurzania staroci - jakieś dwa lata temu powstała dla Basi kamizelka. Wysłużona, bo bardzo często noszona. Szaro-różowa. Jakoś trzyma się mnie ten szary...Chyba muszę popełnić podobną  w większym rozmiarze :)

***
Masz rację UrticoNasze kurczaki wiankowe są podobne :), co świadczy o tym, że pomysł jest po prostu dobry.  Dzięki, że się odezwałaś, bo fajne rzeczy robisz, a nigdzie nie zapisałam sobie Twojego bloga. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

2 komentarze:

  1. Bardzo fajne prace :) Szczególnie spodobał mi się ten kolorowy szyjogrzej z Eliana - ma bardzo ładne kolory :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Podgladam Cię z ciekawością i chciałabym prosić o podpowiedź jak łączysz w okrag ten wzór patentowy ? Robiłam ostatnio takie dwa otulacze i połaczenie ich sprawiło mi mnówstwo trudności a efekt marny. Serdecznie pozdrawiam - Molly Mel

    OdpowiedzUsuń